Titles you rated
PianoRated ★ 4.5
How to Meet a Perfect NeighborRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0