Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
SproutRated ★ 4.0
Left-Handed GirlRated ★ 2.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
IbelinRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0