Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5