Movies
Ratings
200
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 2.0
If You Were Me: Anima VisionRated ★ 2.5
Like a VirginRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
If You Were MeRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Bend It Like BeckhamRated ★ 1.0