Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0