Movies
Ratings
172
The ConjuringRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0