Movies
Ratings
759
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Sand CastleRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Small FryRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 0.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 0.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Young Adult MattersRated ★ 0.5