Movies
Ratings
40
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 1.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 0.5