Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 0.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Special DeliveryRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
SnowballRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.0
Three SistersRated ★ 4.0