Series
Ratings
115
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
When It's At NightRated ★ 4.0
Rules of LoveRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 3.0
Shining RomanceRated ★ 3.5- VirtueRated ★ 4.0
Love TrulyRated ★ 4.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0- Family's HonorRated ★ 4.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.5- My Love PatzziRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
StyleRated ★ 3.5- Loving YouRated ★ 4.0
- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
Love RainRated ★ 3.5
City HallRated ★ 4.0