Titles you rated
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Good TimeRated ★ 3.0
Last Night in SohoRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
The Invisible ManRated ★ 2.5
Outlaw KingRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5