Movies
Ratings
660
Vantage PointRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Fifty Shades FreedRated ★ 4.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0