Movies
Ratings
108
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0