Series
Ratings
35- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0