Movies
Ratings
56
WantedRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5