Titles you rated
MetropolisRated ★ 5.0
An EducationRated ★ 4.5
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 5.0
The Chinese FeastRated ★ 5.0
TampopoRated ★ 5.0
Enter the VoidRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 4.5
InvictusRated ★ 4.5- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 4.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.5
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 2.5- OceansRated ★ 3.0
The GetawayRated ★ 2.5
SabrinaRated ★ 3.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 2.5
Heart Is 2Rated ★ 1.5
Jeepers CreepersRated ★ 3.0
FlashdanceRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.0