Titles you rated
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
I Bought Boyfriend with LoanRated ★ 3.0
Money AngelRated ★ 3.5- Alibi BreakerRated ★ 3.0
- The PeakRated ★ 4.0
Born to be a FlowerRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Second LoveRated ★ 3.5
Dating AloneRated ★ 5.0
Night GoblinRated ★ 4.0
My Moochy BoyfriendRated ★ 3.5
Disappointing HusbandRated ★ 3.0
Edomae no ShunRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Fake AffairRated ★ 4.5- London HeartsRated ★ 3.5
- Unanswered questionsRated ★ 5.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 4.0