Movies
Ratings
714
JokerRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Door LockRated ★ 2.5
SisterRated ★ 2.5
10 MinutesRated ★ 3.0
Escape from AlcatrazRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0