Movies
Ratings
204
ArmageddonRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5