Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Salvador Dalí: In Search of ImmortalityRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Point ManRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
HelveticaRated ★ 3.5
Feels Good ManRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 3.5
Martin Margiela: In His Own WordsRated ★ 5.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5