Titles you rated
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 3.5
StartupRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5