Titles you rated
After LifeRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
More than FamilyRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The InternRated ★ 2.5
MinariRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0