Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 1.5
The ServantRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5