Series
Ratings
18
Golden TimeRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0