Movies
Ratings
178
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Goosebumps: The MovieRated ★ 5.0
Bunshinsaba 2Rated ★ 0.5- 소원을 말해봐Rated ★ 0.5
The Grudge 3Rated ★ 2.0
Unholy WomenRated ★ 2.0
The Grudge 2Rated ★ 1.0
The Evil TwinRated ★ 0.5
Ju-on: Black GhostRated ★ 2.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 1.5
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 2.0
One Missed Call 2Rated ★ 0.5
The Ring TwoRated ★ 2.5
One Missed Call 3: FinalRated ★ 0.5- Bride of ChuckyRated ★ 2.5
Scream 3Rated ★ 2.5
Ringu 2Rated ★ 1.5
VoiceRated ★ 1.0
Ju-on: The CurseRated ★ 2.0
The EyeRated ★ 1.0