Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
BaywatchRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 3.0
Dug's Special MissionRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 2.5
StorksRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 4.0