Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
American PieRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
The Big BlueRated ★ 4.0
EntrapmentRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
GoldenEyeRated ★ 4.0