Movies
Ratings
314
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Parallel LifeRated ★ 1.5
JawsRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
Police Story 2013Rated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
First BloodRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ghost SweepersRated ★ 1.5
Lan Kwai Fong 2Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0