Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Age of Samurai: Battle for JapanRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
Military Prosecutor DobermanRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Goodbye EarthRated ★ 0.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Death Note: New GenerationRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5