Movies
Ratings
534
GiftedRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 4.5
MoonRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5