Movies
Ratings
105
Django UnchainedRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0