Movies
Ratings
136
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Ghostbusters IIRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Police Story 2Rated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0