Series
Ratings
34
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
One Warm WordRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0