Titles you rated
Night Train to LisbonRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 5.0
EnemyRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0