Movies
Ratings
253
Knives OutRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5