Titles you rated
WantedRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Death SentenceRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 5.0