Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
ReturnRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0