Movies
Ratings
560
War DogsRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 4.5
Our Souls at NightRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Trouble with the CurveRated ★ 1.5
Soul MateRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 1.5
BlindnessRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Irrational ManRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.5