Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
TedRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0