Series
Ratings
183- Take Me to Love & MealRated ★ 1.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0- Secret UnnieRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 2.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
The Perfect InsiderRated ★ 1.5
Crime SceneRated ★ 3.5- IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 1.5
Crime Scene 3Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 4.0- Nemuri no MoriRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 4.5