Movies
Ratings
128
Men in BlackRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0- Little Big SoldierRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Land of the DeadRated ★ 4.0
Machine Gun PreacherRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Hudson HawkRated ★ 5.0
Royal Tramp 2Rated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
Love on DeliveryRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0