Titles you rated
PaprikaRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
AloneRated ★ 2.0