Titles you rated
School of RockRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
SecretRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0