Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Machine Gun PreacherRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
Absolutely AnythingRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
Torrente 4: Lethal crisisRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
BeatRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0