Movies
Ratings
306
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0