Movies
Ratings
15
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0