Series
Ratings
11
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.0
Thank YouRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0