Movies
Ratings
154
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AliensRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
RudyRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Sweet Rain: Accuracy of DeathRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Matthew Bourne's Swan LakeRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0