Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The PlaylistRated ★ 4.0
The DropoutRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Station ElevenRated ★ 3.5- Noodle House GirlRated ★ 3.5
Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 4.0
Too Bright For RomanceRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Defending JacobRated ★ 5.0
TehranRated ★ 3.0
Foundation Season 1Rated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
MessiahRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5