Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0- BlackRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 0.5
A MuseRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0